Субота, 20 Квітня, 2024

Анатолій Миндрул — програміст, який пише гарні вірші, та створює програмне забезпечення у Кропивницькому

«Лише на своїй улюбленій роботі, я можу відпочити душею!» Цей рядок з вірша Миндрула Анатолія Івановича, чоловіка, який зробив великий вклад в ІТ-сферу Кіровоградщини. Більше на kropyvnytskyi-future.com.ua.

Шлях до успіху

Анатолій випускник кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Кіровоградського Центрально українського технічного університету. Весела, добра людина, яка гарно знається на своїй справі.

Народився Анатолій у 1976 році с. Мартоноша Кіровоградської області. Тут він закінчив 10 класів, в школі Анатолію подобалось вивчати точні науки. Після закінчення школи вступив до Новомиргородського кібернетико-технологічного коледжу, який закінчив зі срібною медаллю.

У 1993 році чоловік вступив до Кіровоградського інституту сільськогосподарського машинобудування. Навчатися в цьому закладі Анатолію подобалося, певні моменти, які відбувалися під час навчання закарбувалися глибоко в пам’яті.

У 1998 році Анатолій Іванович отримав диплом спеціаліста з професією інженера-програміста. Маючи таку спеціальність, він легко знайшов собі гарне місце роботи. Спочатку пішов працювати в банк, коли зрозумів, що це не його, почав шукати іншу роботу в ІТ-сфері. У 2000 році його призначили начальником відділу інформаційних технологій Кіровоградського відділення Укрпошти.

У 2010 році Анатолій обійняв посаду програміста в компанії «Експерт — Софт» та почав займатися проєктуванням структурованих кабельних систем. Влаштуватися працювати в цю компанію Анатолій зміг завдяки своїй сумлінній праці й наполегливості. Коли чоловік проходив співбесіду в «Експерт — Софт», то зіштовхнувся з великою конкуренцією в лиці інших фахівців. Попри це, компанія віддала перевагу його кандидатурі.

Головним своїм надбанням за життя чоловік вважає свою родину. Дружина, син та донька – це головне натхнення на роботу й творчість.

Як починалась кар’єра програміста

Анатолій вирішив вступити до КНТУ за сприяння колишнього директора коледжу. Коли Анатолій закінчував Новомиргородський філіал коледжу, подав документи до педагогічного університету. Але директор зміг переконати чоловіка, що краще вступати до КНТУ. Таким чином, прийшлося забирати документи з педагогічного і вступати в інший ВНЗ.

Коли чоловік почав вивчати програмування в КНТУ, йому дуже сподобався цей напрям, й тоді він вирішив – гарно опанувати програмування. На той час на кафедрі Анатолія головним викладачем був професор Володимир Сидоренко. Він завжди уважно й чуйно ставився до кожного студента.

В цілому викладацький склад КНТУ був добрий, бо всі йшли на зустріч студентам, якщо людині щось не зрозуміло з програми навчання, то викладач залишався й додатково пояснював.

У своєму інтерв’ю kbpz.kntu.kr.ua Анатолій розповів, що практично всі предмети, які викладалися в університеті йому знадобилися в роботі. Найчастіше доводиться користуватися «Базами даних», «Програмуванням мовою Паскаль».

Чоловік говорить, що жодного разу не пожалкував, що обрав саме цю професію і заклад, в якому здобув освіту.

Діти йдуть по батьківських стопах, улюблена робота

Анатолій розповів, що його діти пишаються ним, й успадковують його знання. Син закінчив університет за спеціальністю математика-інформатика. Донька також цікавиться інформатикою.

Анатолій Іванович говорить, що йому дуже подобається працювати в ІТ-сфері. Таким чином вдається розвиватися, бо програміст завжди знаходиться в полі великої кількості нової інформації. На думку чоловіка, в розробці програмного забезпечення немає нічого складного, а тим паче коли людині подобається її робота.

З 1999 року Анатолій в вільний час від роботи пише вірші. В нього гарно вдається поєднувати програмування з написанням душевних композицій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.