Субота, 20 Квітня, 2024

Як Кропивницька ІТ-компанія Onix-Systems стала відомою на весь світ

Onix-Systems – це одна з найбільших провідних аутсорсингових компаній, яка була створена в Кропивницькому. Її засновники прості хлопці, які змогли досягти успіхів у програмуванні. 

В сучасній компанії працює понад 300 спеціалістів ІТ-сфери: розробники, дизайнери, тестувальники та багато інших. При цьому, всі вони працюють за вільним графіком роботи з різних куточків світу.

Кожен, хто є великою частиною цієї ІТ-компанії гарно вміє працювати в компанії, розуміє своїх колег. Фахівці завжди орієнтуються на гарний результат, зосереджено виконують свої задачі. Більше на kropyvnytskyi-future.com.ua.

Головні досягнення Onix-Systems

Команда працює над розробками та підтримкою програмного забезпечення, веб-сайтів, різних мобільних додатків, завжди розвиває сучасні передові технології.

Крім цього, вони завжди інвестують в розвиток нових талантів в ІТ-сфері, надають можливість новим спеціалістам освоювати головні напрямки професійного росту. Тобто кожна людина, яка вирішує для себе опанувати ІТ-сферу може зробити це легко й швидко.

Коли людина проходить успішно атестацію, вона має можливість піднятися по кар’єрних сходинках, розпочати свій шлях. В компанії постійно проводять мовні курси англійської мови, де кожен охочий може отримати поглиблені знання з англійської мови.

Задля розвитку, поглиблення знань інших людей в ІТ-сфері, команда «Онікс» часто проводить відкриті конференції в різних українських містах.

У 2020 році Американська компанія Upwork визнала ІТ-фірму з Кропивницького Onix-Systems переможцями своєї нагороди. Варто зазначити, що американська компанія Upwork пропонує великий майданчик з пошуку роботи та багато програмних продуктів для роботодавців.

Переможців визначали за такими аспектами:

  1. Заробіток за рік.
  2.  Відгуки людей, кількість успішних результатів співпраці.
  3. Спілкування з клієнтами на основі відгуків клієнтів.
  4. Оцінка чутливості, оперативність відповідей.

Команда Onix-Systems, зокрема її директор Дмитро Дурач з радістю прийняли винагороду. На своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» директор написав, що для його команди ця перемога чимось схожа на отримання премії “Оскар”.

Чи змінилась робота Onix-Systems з 2022 року?

З 24 лютого 2022 року, коли російські війська напали на Україну, команда компанії Onix-Systems працює невпинно, навіть в складних умовах. З перших днів агресії вони підтримували своїх співробітників у тилу й на передовій. Надавали порятунок колегам в тих  містах, де точилися бої. Після цього, Onix-Systems почали працювати задля перемоги: боролися проти ворога у кіберсвіті, влаштовували хакерські атаки ворожих сайтів.

У лютому 2022 року пріоритетом для керівництва компанії була підтримка своїх працівників, тих, хто знаходився у небезпеці. В березні багатьом знадобилася допомога, всі прагнули вибратися з «гарячих» міст.

За словами директора HR-відділу компанії Світлани Невмержицької, компанія змогла евакуювати із Маріуполя, Бердянська та інших регіонів своїх колег. На жаль не всі покинули свої домівки, дехто залишився в небезпеці. Попри це, щодня компанія телефонувала своїм колегам й пропонувала допомогу.

Коли розпочався обстріл енергетичної інфраструктури України, стали частими відключення світла, багато програмістів втратили можливості для  роботи. Тому керівництво «Онікс» відразу на це відреагували, вони за необхідності допомогли колегам генераторами, орендою коворкінгів.

З перших днів війни команда долучилася до перемоги. Найуспішнішими в цьому плані вважають хакерські атаки на сайті окупантів. Щодня працівники компанії влаштовують між собою цілі змагання, хто швидше й більше зможе знищити ворожих сайтів.

Команда й далі продовжує розвиватися й нести користь іншим людям. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.