Субота, 25 Травня, 2024

Як створюють одяг з переробленого пластику у Кропивницькому?

Задля того, щоб радувати кропивничан гарним, модним одягом власниці бренду одягу CHARWISH знадобилося трішки ресурсів, натхненна команда. Про те, як почали створювати цей одяг, та його унікальні особливості читайте далі в статті на kropyvnytskyi-future.com.ua.

Історія створення

Колись Тетяна була дуже здивована, бо як виявилося велика кількість людей навіть не здогадувалися про Кропивницький. Просувати рідний край і пишатися своїм родом людей, вона навчила через одяг.

Все почалося у 2017 році, тоді Тетяна Лугинець твердо вирішила для себе – показати через одяг всю красу рідного Кропивницького. Життя Тетяни пов’язане з шиттям ще з дитинства. Цій майстерності її навчила бабуся. У шкільні роки жінка відвідувала курси крою і шиття. Вона настільки полюбила це заняття, що вирішила займатися ним все життя.

У 2011 році жінка закінчила навчання в Київському виші. За час навчання її одногрупники постійно запитували, де знаходиться Кропивницький. Тетяні такі питання здавалися дивними, бо ж як можна не знати єдине в світі місто, яке отримало назву на честь українського письменника, драматурга Марка Кропивницького.

Крім того, на території Кропивницького проходили в давнину славетні бої, створили перший театр Корифеїв. Саме це спонукало жінку розповісти не тільки українцям, але і всьому світові про Кропивницький.

У 2011 році вона відкрила своє перше ательє в Кропивницькому. У цьому ательє відразу почали створювати унікальні, патріотичні речі. Тетяна почала шити речі на замовлення, особливо велику увагу приділяла вишивці. Під час Революції Гідності в ательє випускали великі колекції вишиванок, які були користувалися популярністю серед кропивничан.

 Через одяг власниці хотілося розповідати про місто, вчити людей пишатися родом. Крім того, Тетяна впевнена, що у країні повинні бути конкурентні продукти, щоб українці віддавали перевагу вітчизняному одягу.

Згодом, через сильну конкуренцію і те, що вишивка на одязі стала повсякденною, вони перейшли на інший ракурс роботи. Почали вишивати хрестиком, створювати унікальний дизайн речей, осучаснювати одяг.

Поява бренду CHARWISH

У 2017 році з’явився бренд одягу CHARWISH. У 2020 вони відкрили власний магазин, який гідно пережив 2 локдауни на тлі коронавірусної пандемії. Команда відразу зосередилася не лише на створенні одягу, а й соціальних ідеях.

Наприклад, провели перший бізнес-форум FORUM4WOMAN. Він був направлений на жінок, які хочуть розвивати Кропивницький і шукати однодумців. Тоді ж влаштували благодійний ярмарок «ШУМFest», стали партнерами першого міського реаліті-шоу «Хочу тут жити».

Пошиття одягу з переробленого пластику

У магазині жінки працює невелика, але дружня команда – всього 10 людей. Кожна річ і вишивка на ній мають цікаву історію. Гордістю бренду жінка вважає флісовий светр, який створили перед реаліті-шоу «Хочу тут жити».

Крім того, Тетяна пишається тим, що у неї екосвідомі та патріотичні люди. Для компанії є важливим питання екології. Тому вони знайшли турецького виробника флісу, який робить його з переробного пластику. Після цього тканину з переробленого пластику використали для пошиття весняної колекції. Тобто бренд CHARWISH став першим у Кропивницькому, хто створив колекцію одягу з унікальної тканини.

Власниця розповіла, що такі речі ні чим не відрізняються від інших, створених з простої тканини. Вони приємні на дотик, гарно тримають тепло, не кошлатиться і служать довгий час. Працювати з ними майстрам дуже сподобалося, тому вирішили замовити тканину з переробленого джинсу і створити з неї ще одну колекцію.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.