Четвер, 18 Квітня, 2024

Пішов на фронт, залишився без будівлі

Відразу з першого дня війни Леонід Лузан пішов як доброволець до війська захищати свою Батьківщину. Через 3 місяці його відпустили в відпустку на тиждень, коли він зайшов до свого будинку, який знаходиться в селі Озерна Балка Кіровоградської області був дуже розлючений. Далі на kropyvnytskyi-future.

Назвати будинок чоловіка житлом не повертається язик, невідомі винесли звідти все, що могли, та поглумилися над будівлею. Чоловік розповідає, що потрапив додому вночі близько 1:30. Зайшов всередину і чуть не зомлів. Як стало відомо пізніше, ні однієї шибки не вціліло, крадії залізли через вікна. З сусідами не говорив, чи бачили вони щось, можливо чули не знає.

Не вціліло нічого

Грабіжники, а точніше справжні вандали, не лише обрізали дроти, щоб віддати їх на метал, та отримати кошти, а ще й демонтували систему опалення, і забрали продукти. У будинку є більш-менш цінні речі – телевізор, ПК, дорога шкіряна сумка, їх чомусь не взяли. Натомість зробили так, що помешкання просто непридатне до проживання. Все потрощене, розкидане, робили, що хотіли.

Під вікнами сліди, судячи з них подія сталась близько тижня тому. Скоріше був сильний дощ, бо на ковдрі болото. З чоловіком сталась той рік схожа подія, невідомі також змогли відкрити двері, поки не було його вдома та винесли гроші. Розслідування до сих пір проводиться, але результату ніякого. Чоловіка ні разу не викликали до слідчого для допиту. Він сам приблизно підрахував збитки, які налічують великі суми.

Леонід  знову написав заяву до поліції, говорить, що дуже невдоволений відпусткою, яку прийдеться відкласти, замість відпочинку віник та швабра.

Не перший випадок в Кропивницькому

В Кропивницькій ОДА говорять і постійно наголошують на тому, щоб люди були обережними. В цей складний воєнний час розвелось багато крадіїв, мешканців просять не відкривати двері підозрілим особам, особливо самотнім літнім людям. Якщо ви покидаєте свою квартиру і їдете за рубіж, то потрібно ставити відеонагляд, щоб потім можна було знайти крадіїв та притягнути до відповідальності.

Вже декілька людей Кропивницького та області приблизно в той час, коли обікрали будинок Леоніда, звертались до поліції та писали заяви про крадіжки, можливо це робота рук одних і тих самих крадіїв. У кожного із нас повинно бути обачливе ставлення до свого цінного майна, не потрібно думати, що вас це може обійти, варто заздалегідь подумати про свою безпеку.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.