Субота, 25 Травня, 2024

Покликання важливіше грошей, історія про кар’єру Володимира Нечая

Тепер він справжній професіонал своєї справи, займає високу посаду, має гарний фінансовий стан. Володимир Нечай уродженець Кіровоградщини народився в Бобринці і нікуди не збирається їхати з рідного міста. Він зміг опанувати ІТ сферу і тепер пишається тим, чим займається. Більше на kropyvnytskyi-future.com.ua.

Як все починалося

Кілька років Володимир працював в одному з місцевих закладів на посаді – бухгалтер. Розповідає, що професія з самого початку була не до душі, вивчився, бо у батьків не було коштів аби віддати сина туди, куди він хотів.

Життя все одно розставить все на свої місця. Він з дитинства мріяв працювати в ІТ сфері. Комп’ютер з’явився у чоловіка, коли той навчався в інституті на другому курсі. Він не часто бував вдома, тому сідав за нього раз в місяць.

Володимир згадує своє навчання в інституті, говорить, що не всі студенти з його курсу мали бажання вчитися, тому декількох звільнили. Після навчання на міжнародній економіці пішов відразу працювати бухгалтером. Це була його перша робота, але в процесі ознайомлення він зрозумів, що можна автоматизувати всі процеси. Тому почав вивчати, як це зробити, і в результаті зміг написати власноруч формули, які заміняють роботу трьох людей. До сих пір бухгалтерія працює на його програмах.

Працюючи в компанії його начальниця, якій тоді вже було 60 років, захотіла розвиватися і вивчити комп’ютер, і чоловік вирішив допомогти, навчити її користуватися ПК. Тоді це був його перший менторський досвід.

Саме тоді чоловік ще більше зацікавився програмуванням і вирішив вчити мову, на якій написали Excel. Мова видалася дуже складною, та і була не до вподоби Володимиру. Тому він почав читати на РНР і паралельно знайшов у Кропивницькому місцеву школу програмування.

Чоловік розповів, що почав навчатися ще тоді, коли програмісти заробляли відносно невеликі гроші, прийшов за покликанням серця, а не за грошима. Школа тоді була платною.

Навчання в школі програмування, започаткування власного бізнесу

Володимир говорить, що з школою йому пощастило. В ній настільки зрозуміло подавали матеріал, що було цікаво вчитися, все швидко запам’ятовувалося. В закладі студентів навчали одній мові програмування на тиждень. Це був гарний інтенсив.

Чоловіку прийшлося працювати на роботі і відвідувати школу, їздити до Кропивницького. Чим більше тривало навчання, чоловік пізнавав ази ІТ сфери, тим більше він розумів, що не хоче більше працювати бухгалтером.

Коли закінчив школу програмування, поставив перед собою велику мотивацію: знайти роботу своєї мрії, де можна розвиватися, пізнавати щось нове.

Пройшло пів року після закінчення ІТ школи чоловік зміг в рідному Бобринці створити власну школу, де також навчав дорослих і дітей програмуванню. Він знайшов приміщення, ходив по навчальним закладам, намагався вчити. Обставини склалися так, що прийшлося переводити школу в онлайн формат.

Початок роботи в ІТ компанії

Робота знайшлася дуже швидко. Чоловікові запропонували посаду веб дизайнера у одній з зарубіжних фірм, яка знаходиться у Кременчуці. Після співбесіди, його взяли працювати. Співпраця велася і ведеться до сих пір в онлайн режимі.

Раніше Володимир працював на фриланс біржах, але зароблених грошей не вистачало. Спочатку було дуже важко, але тепер він купив собі машину, квартиру і більше не працює на двох роботах. Змінювати роботу чоловік не збирається, навпаки, докладає сили, щоб отримати якомога більше знань в ІТ сфері.

Завдяки правильному вибору в той час, чоловік пишається тим, що має, говорить, що дуже вдячний всім людям, колективу школи, які допомогли йому займатися улюбленою справою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.