Неділя, 26 Травня, 2024

«Залиш дитинку на годинку». У Кропивницькому музеї мистецтв діє нова програма для дітей та батьків

У Музеї мистецтв нашого міста стартувала нова виховна програма “Залиш дитинку на годинку”. Ця програма тепер діятиме в музеї на постійній основі та на замовлення батьків. Далі на  kropyvnytskyi-future.

Що програма дає дітям? Можливість весело та пізнавально провести час з працівниками музею, які навчатимуть малювати, грати, робити всяку всячину з паперу та просто не сидіти на місці. Також із цікавинок у програмі буде: всеможливі майстер-класи, ігри, перегляд мультиплікаційних фільмів у веселій компанії та багато чого іншого. Не варто забувати також, що за бажанням дітки будуть долучатися до проекту “Замаскована турбота” та допомагати плести маскувальні сітки. 

Що ця програма дає дорослим? Можливість залишити свою дитину під турботливим наглядом професіоналів, та займатися справами на які не вистачає часу в буденному коловороті. А також, змогу розвивати свою дитину всебічно заощаджуючи при цьому власний час. 

Така програма вже була успішно запущена в інших містах України та користувалася попитом, а тепер набирає обертів і у Кропивницькому.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.