Четвер, 25 Липня, 2024

Як правильно вибрати HDMI-кабель?

Якщо ви не хочете зіпсувати враження від якісного контенту, важливо правильно обирати не тільки обладнання, але й кабельну продукцію. Найчастіше для під’єднання акустичної системи, ресивера використовується HDMI-кабель, створений для інтерфейсу мультимедіа високої чіткості. Цей стандарт використовується для передачі цифрового сигналу у високій якості, а також багатоканального аудіосигналу. Важлива перевага інтерфейсу HDMI — захист від копіювання. Найчастіше такий кабель використовуються для з’єднання телевізорів Smart TV, ноутбуків, планшетів. Якщо вам потрібна максимально висока роздільна здатність зображення, чистий звук без перешкод — тоді доцільно обрати HDMI-кабель.

Основні стандарти HDMI-кабелю 

Кабель цього інтерфейсу поділяється випускається в декількох стандартах:

  • Standard;
  • High Speed;
  • Premium High Speed; 
  • Ultra High Speed.

Standard, як зрозуміло з назви універсальний,стандартний кабель, котрий підходить для акустичних ситсем та домашніх кінотеатрів. Цей кабель дозволяє переглядати відео Full HD з роздільною здатністю 1080i. Найчастіше кабель цього стандарту застосовується для підєднання HD-медіаплеєрів, пристроїв супутникового/кабельного мовлення. 

High Speed — кабель, котрий під’єднується до телевізора, забезпечує відтворення контенту 4К, з частотою оновлення 30 кадрів.

Premium High Speed — кабель преміумкласу, котрий здатен передавати відео з роздільною здатністю до 4К при частоті оновлення екрана до 60 Гц. Будьте уважні, коли обираєте кабель для телевізора чи монітора з частотою оновлення понад 60 Гц. 

Ultra High Speed — стандарт надшвидкісного кабелю, котрий можна під’єднувати до пристроїв з підтримкою відео 4К і частотою оновлення до 120 Гц. 

Популярні різновиди HDMI-кабелів 

Одним із лідерів з виробництва кабельної продукції є компанія MT-Power, котра випускає HDMI-кабелі в широкому асортименті. Зокрема кабель HDMI 2.0 Diamond створений для передачі цифрового потоку аудіо та відео сигналу між різними пристроями. Кабель відрізняється високим ступенем надійності, швидкістю передачі сигналу. Контактна група виготовлена з безкисневої міді, з подвійним екрануванням та золотим покриттям. 

HDMI кабель Silent Wire Series 32 mk3 HDMI-HDMI 1.0m, v2.0, 3D, UltraHD 4K

HDMI кабель серії Platinum відрізняється збільшеною швидкістю передачі даних (18 Гбит/с), підвищеною надійністю. Серед основних відмінностей кабелю посилене екранування, збільшений переріз провідників — 30-22 AWG

В кабелі встановлено монолітні конектори з металу з пластиковими вставками з 24К позолоченими контактами, провідники з безкисневої міді – це поєднання гарантує стабільну передачу даних.

Оболонка з нейлонової оплітки гарно захищає від екстремальних температур, забезпечує максимальну стійкість до пошкоджень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.