Вівторок, 16 Липня, 2024

Як заробляти на криптодепозитах: принцип роботи

Криптовалютний ринок пропонує продукти не тільки для активних трейдерів, але також і для інвесторів, які вибирають собі пасивний заробіток. Один із таких варіантів – криптодепозит. Подібні послуги сьогодні доступні на більшості великих криптобірж, включаючи WhiteBIT та Binance. Проте їх можна зустріти і менш відомих сервісах.

Як вкласти криптовалюту під відсотки?

Суть криптовалютних депозитів аналогічна до стандартних валютних вкладів: інвестор відкриває рахунок, кладе на нього гроші, отримує за це відсотки в заздалегідь вказаний час. Різниця лише тому, що замість фіату в криптоіндустрії використовуються цифрові активи. Це можуть бути також і стейблкоїни – крипта, у якої ціна прив’язана до фіатних валют, наприклад, долара.

Відсотки в такому продукті з’являються звідти, звідки й під час роботи з банківською системою. Користувачі оформлюють криптодепозит, а біржа використовує їх, щоб видавати криптозайми. Виходить, що є охочі позичити крипту, які готові за це заплатити, при цьому сама криптоплатформа виступає центральним контрагентом між кредитором і позичальником. Знаючи, скільки можна заробити на криптовалюті, багато хто вибирає саме цей спосіб для себе. Відсоткова ставка по цифрових монетах вища, оскільки криптобіржа надає кредити не у фіаті, а в криптовалюті. Сама ж крипта відрізняється вищою волатильністю порівняно з фіатними грошима, чим і викликані підвищені відсотки.

Чому варто вкласти криптовалюту під відсотки: плюси

  • Відсоткова ставка значно перевищує умови банківських систем.
  • Простіше оформлення криптодепозиту, тому що ви не стикаєтеся з бюрократизмом та довгими процедурами.
  • Оперативний доступ до засобів. На багатьох сервісах можна зняти гроші до закінчення терміну дії депозиту в криптовалюті.
  • Більш широкий перелік активів для вкладів у порівнянні з банківськими пропозиціями.

Як заробити на депозитах у криптовалюті?

Почати отримувати прибуток з криптодепозиту можна, якщо дотримуватися простої схеми:

  • Підберіть криптобіржу із доступних на ринку. Найкращі варіанти – ті, які мають гарну репутацію та пропонують вигідні умови за депозитним планом.
  • Зареєструйте та верифікуйтеся на криптоплатформі. Вимога верифікації лише робить вашу роботу безпечнішою. Для цієї процедури вам знадобиться надати свої особисті дані. Криптобіржа виступає гарантом чесних угод.
  • Відкрийте криптодепозит. Виберіть відповідний депозитний план та виконайте всі дії згідно з інструкцією.

Ви можете вкласти Біткоїн під відсотки або вибрати іншу монету, орієнтуючись на тенденції на ринку. Потім вам залишається лише чекати закінчення дії криптодепозиту, щоб забрати свій внесок та відсотки щодо нього.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.