Субота, 25 Травня, 2024

Які криптовалюти купувати у 2024 році?

Ще нещодавно інвестори побоювалися вкладатись у цифрові активи, але сьогодні ситуація змінилася. Щоб вести свою діяльність законно та не переживати за блокування коштів, потрібна регулярна та безкоштовна АМЛ-перевірка. Дедалі більше користувачів вибирають криптовалюти для додавання до свого інвестиційного портфеля. Це дозволяє диверсифікувати ризики та підвищити прибутковість від вкладень. Залишається лише вибрати проекти, які здатні збагатити вас.

Яку криптовалюту купити зараз: ТОП-5

 1. Біткоїн (BTC) – пірингова платіжна система та найпопулярніша крипта у світі.
 2. Ефіріум (ETH) – платформа для розробки децентралізованих додатків та друга за популярністю криптовалюта.
 3. Солана (SOL) – майданчик для розробки DApp на основі унікального механізму консенсусу PoH. Ціна Solana має всі перспективи зростання.
 4. Кардано (ADA) – блокчейн-платформа третього покоління, яка сприймається як альтернатива Ethereum.
 5. Полкадот (DOT) – мережа, що об’єднує кілька блокчейнів в один простір.

Яка криптовалюта краща: нові та перспективні проекти

Криптоспільнота стежить за виходом нових стартапів на ринок, обираючи з них багатообіцяючі. До списку увійшли криптовалюти, які можна розглянути для інвестицій у 2024 році:

 • Bitcoin Minetrix – відкриває доступ до хмарного майнінгу за рахунок функції стейкінгу.
 • Bitcoin BSC – стартап дублює запуск Біткоіна, проте для системи винагород застосовується не майнінг, а стейкінг.
 • Sonik – ще один варіант, у яку криптовалюту вкласти гроші. Проект славиться швидкістю та присвячений відомому їжачку Сонику.
 • XRP20 – валюта для всіх, хто ще не обзавівся унікальним токеном від Ріпл.
 • SHIBIE – проект, який з’явився на основі одного з найголовніших фільмів минулого року – Барбі.
 • Chimpzee – задум стартапа полягає в тому, щоб забезпечити захист дикого світу тварин за рахунок впровадження NFT-паспортів.

Як зрозуміти, які криптовалюти купувати?

Якщо ви придивляєтеся до певних криптопроектів, то важливо знати кілька факторів, що відбиваються на перспективах монети:

 • Команда.

Кожен стартап був би неможливим без команди розробників, про яких вам потрібно знати докладніше. Актив не покаже зростання, якщо творці були причетні до скандалів або не дотрималися цих обіцянок. Але ви можете розраховувати на підвищення вартості, якщо команда складається з досвідчених розробників, здатних привести проект до вершини.

 • Біла книга (White paper).

Вибираючи яку криптовалюту купити, вивчіть цей документ, в якому ви знайдете всі відомості про новий проект. Так, біла книга повинна містити інформацію про мету створення стартапу, закладені в нього технології, кроки розвитку.

 • Криптоспільнота.

Чим активніше поводяться учасники спільноти, тим сильніша віра в успіх крипти. Отже, можна розраховувати на зростання монети.

 • Історія ціноутворення.

Щоб знайти найкращі монети для інвестицій, потрібно аналізувати вартість та розуміти, як вона рухатиметься у майбутньому. Для цього потрібно дослідити історію зростання та обвалу курсу, а також причини, які спровокували подібне.

Важливим фактором є корисність крипти для користувачів. Інвестори готові вкладати гроші в проекти, які пропонують простоту, безпеку та анонімність транзакцій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.