Субота, 25 Травня, 2024

Історія про створення філіалу IT STEP академії у Кропивницькому

Сучасні кропивничани не уявляють свого життя без використання смартфонів, комп’ютерів. І якщо одним людям подобається використовувати готові додатки і програми, то іншим до вподоби створювати власні. Створення різних стартапів, започаткування їх в дію можливе тільки після освоєння навичок програмування. Більше на kropyvnytskyi-future.com.ua.

Статистика показує, що сфера інформаційних технологій стала найпривабливішою для працевлаштування на ринку праці. На Кіровоградщині, як і в інших областях України відбувається розвиток ІТ-сфери, в зв’язку з цим з’являються школи, академії, які навчають майбутніх ІТ-спеціалістів і надають їм гарну роботу, одна з таких  IT STEP. Про те, як створили IT STEP і чому варто розглянути ІТ-сферу для освоєння читайте далі в статті.

Історія відкриття IT STEP

Комп’ютерна академія IT STEP міжнародна компанія, яку заснували в Одесі  працює на українському ринку з 1999 року. У Кропивницькому філіал відкрився у 2013 році і розміщується в великому офісі бізнес-центру «Єлисаветград». Засновником закладу є Дмитро Корчевський.

З дитинства Дмитро мріяв стати програмістом. Вся причина була в тому, що як і всім дітям хотілось грати в якусь гру, але не було на чому. Тож у старших класах Дмитро з другом купили один на двох програмований калькулятор, і наввипередки почали на ньому писати ігри, причому їх вигадували самі. Саме з того часу у чоловіка зародилася любов до програмування.

Коли Дмитро виріс, вирішив відкрити свою ІТ-компанію. Фінансування ні від кого не було. Тому хлопець взяв газету і подивився публікації, хто в Одесі здає офіси в оренду.  Вдалося знайти офіс і закупити кілька видів комп’ютерів в нього.

«Міні-компанія» Дмитра з початку займалася написанням ігор, пройшов час, коли сформувалася команда професіоналів, почали набирати і навчати студентів. Після отримання першої ліцензії, академія почала відкривати філії в кожному місті України, зокрема і в Кропивницькому.

Ідея відкриття цієї академії у Кропивницькому виникла у Дмитра тому, що чоловік вважає, що Кіровоградщина має бути в сфері ІТ просвітленою. Чоловік згадує, як відразу після відкриття в школу прийшли перші 10 учнів. Спочатку філія була оснащена невеликою кількістю комп’ютерів, але пройшло кілька років і все змінилося в кращу сторону. В офісі почали встановлювати сучасне обладнання і надавати різні ІТ послуги для містян.  

Великою гордістю для Дмитра є те, що студенти IT STEP (ШАГ) працюють у таких великих компаніях, як Skype, Microsoft, Яндекс, HP, Siemens, EPAM, IBM, eBAY та ін. В цілому випускники працюють у 36 країнах світу.

Розвиток ІТ STEP у Кропивницькому

В нашому місті заклад став першим, який надавав ліцензійну ІТ-освіту. Діти і дорослі тут навчаються за такими спеціальностями: програмування, графічний дизайн, мережі та кібербезпека. В Кропивницькій філії академії діти активно започатковують власні стартапи і отримують підтримку від партнерів із ІТ-індустрії.

З другого курсу в Кропивницькій філії ввели «Дуальну освіту», тобто студенти одночасно навчаючись проходять практику у провідних міжнародних ІТ-компаніях світу, найкращі залишаються в них працювати.

Для кропивницьких дітей академія створила школу, в якій займаються поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов. Традиційні предмети в такій школі чергуються з заняттями з веб-дизайну, програмування та вивченням бізнесу.

Також на базі закладу є дистанційна ліцензійна школа. Вона відрізняється від простої тим, що уроки проходять у вигляді комп’ютерної гри з персонажами та завданнями. В якості контрольної здається квест, а замість оцінок – дають суперсили для ігрового персонажа.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.