Субота, 25 Травня, 2024

Школа “Ш++” у Кропивницькому, де безплатно вчать програмуванню

У Кропивницькому школа програмування Ш++ користується популярністю серед місцевих мешканців. Тут безкоштовно можуть навчатися, як дорослі так і діти. 

В минулому очні заняття проходили в невеликому офісі розташованому в центрі міста. Тепер все змінилося в кращу сторону. Більше, повідомляє сайт kropyvnytskyi-future, тут немає платних уроків та очних занять. Кожен бажаючий може освоїти професію програміста безкоштовно.

Як заснували школу 

Заснували школу в 2012 році, щоб всі охочі мали змогу навчатися програмуванню. На той час других ІТ-шкіл у місті не було. Двічі на рік зі школа випускала 10-12 спеціалістів.

Працівники вели уроки в школі у вільний час від основної роботи виключно через те, що ІТ було їхнім хобі. Тому більше груп не набирали, бо не вистачало часу приділити увагу кожному студенту. 

Перехід з платного на безплатне навчання

Пройшов певний час і викладачі помітили, пасивність студентів до навчання. Це було досить гарно видно, бо деякі учні часто пропускали уроки. 

Роман директор закладу говорить, що причиною цьому було те, що учні платили за навчання кожен місяць, розуміючи, що так чи інакше освіту вони отримають. Тому можна було взагалі не приділяти час заняттям. 

Викладачі прийшли до того рішення, що проводити платні курси більше не мало ніякого сенсу. 

Розширення школи – переїзд в більше приміщення

Коли почали проводити безкоштовні уроки для всіх, до школи почало приходити багато учнів. Місця на всіх не хватало, бо школа знаходилася у досить маленькому приміщенні. 

Виникла потреба розширятися орендувати більше приміщення. Завдяки сумлінним старанням працівників, допомозі учнів, вдалося орендувати велике приміщення для школи.

Викладачі школи та їх кредо

Найкращі спеціалісти ІТ-сфери діляться своїми знаннями з учнями безкоштовно. Причина в тому, що їм подобається допомогати людям. 

Крім того, вони активно розвиваються в професійному плані – адже, щоб навчати інших, потрібно самому гарно знати матеріал.

Більшість викладачів – випускники школи Ш++ оцінили ідею безкоштовної допомоги та вирішили передати її новому поколінню студентів.

Яким студентам віддають переваги?

Викладачі говорять, що коли студенти не думають, що гроші вирішують все, та сумлінно вивчають матеріал, можна легко відібрати мотивованих. Навчати свідомих людей набагато легше і краще. 

До відбору студентів ставляться серйозно. У школу приймають кращих, тобто тих людей, які готові викладатися на повну і віддавати багато власного часу на освоєння матеріалу.

Збираючи людей з такими цінностями в школі формується атмосфера розвитку. В ній група людей має одну ціль – отримати знання і знайти прибуткову роботу. Для цього придумують та розробляють спільні проекти.

Набагато якісніше навчання ніж раніше

Безкоштовність позитивно вплинула на якість навчання. Між викладачами та студентами склалися дружні, довірливі стосунки. 

Ментори бажають, щоб їхні учні змогли показати гідний результат, тому всю свою увагу зосереджують на важливих речах, наприклад, кожного року покращують навчальну програму. 

Завдяки цьому в школі змогли адаптувати:

·        Стенфордський курс з основ програмування.

·        Розробили власну платформу.

·        Створили унікальний формат навчання студентів.

Як здійснюється процес навчання і як записатися на заняття?

Тривалість курсів 8 місяців. Цього періоду вистачає аби студенти змогли отримати максимальну кількість знань. Всі новачки, які приходять навчатися не мають ніяких навиків. 

На початку навчання в школі учать Java та Javascript. Розібравшись із ними, далі кожен може вирішити, в якому напрямку йти далі.

Окрім мов програмування на заняттях вчать 3D-моделюванню. Це дає змогу реєструватися на спеціальних біржах та виконувати роботу за гроші. 

Більшість студентів  під час навчання в школі вже починають самостійно працювати.

Відвідувати заняття може кожен бажаючий. Для того, щоб записатися в групу потрібно зайти на офіційний сайт школи та подати заявку через онлайн форму.

Як опанувати професію програміста?

Щоб отримати знання, оволодіти професією, потрібно сумлінно працювати над вивченням матеріалу. Крім того, важливо навчитися правильно його застосовувати. 

Коли бажання поєднується зі старанням можна добитися гарних результатів, тим більше для цього є всі можливості.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.