Неділя, 26 Травня, 2024

Як стати програмістом у Кропивницькому

ІТ освіта стає дедалі популярнішою, все більше кропивничан мають намір отримати ІТ-освіту, стати успішним програмістом, ІТ-дизайнером. Щоб отримати знання в кожній з цих та інших сфер потрібно пройти навчання. Про те, як це можна зробити читайте далі у статті. Більше на kropyvnytskyi-future.com.ua.

Історія Данила Борщанського з Кропивницького

Чоловік успішно закінчив навчання у Кропивницькому філіалі Академії «Шаг». Данило розповідає, що коли прийшов на навчання до Академії, він не мав навіть поняття про те, хто такий програміст, просто хотів працювати в цій сфері, було велике прагнення пізнати ІТ науку. 

Завдяки сумлінним старанням, Данило зміг опанувати знання і отримати професію – програміст. Зараз чоловік працює провідним старшим програмістом в Академії «Шаг». Данило дав певні поради для кропивничан, які бажають опанувати професію програміста.

Істина криється в деталях

Кар’єра в ІТ – це дуже важко, складна праця, з якою може впоратися людина, яка має високу уважність. Є безліч сфер, де посидючість важлива, наприклад хірургія, виміри. Але в програмуванні такий навик базовий.

Самодисципліна, уважність і бажання – це три кити, на яких стоїть кар’єра успішного професіонала у всесвітньо відомій компанії. Данило каже, що просто так сидіти за ноутбуком і удавати, що ви працюєте не вийде.

Є певні моменти, до яких потрібно бути готовим починаючи працювати програмістом, а саме:

  • Навіть прості знання потребують багато часу. Звичайно їх потім можна буде вирішити набагато швидше, але спочатку буде складно, бо прийдеться напружувати мозок для вирішення різних проблем.
  • Будь-яка невдача на шляху, злетів код, пропустили змінну – це не приклад того, що у вас не виходить, це ще одна сходинка до успішного майбутнього. Варто не нервувати і не кидати незакінчену справу до кінця, потрібно просто мотивувати себе.
  • Варто пам’ятати, що з першого разу у вас не вийде робити все на високому рівні, ні гарний сайт, ні зручний мобільний додаток. Помилки в цій справі – це нормально, інколи корисно. Багато кращих спеціалістів витрачали на пошуки рішення і реалізацію своїх проєктів кілька сотень годин і їм вдалося написати правильний код.

Як знайти гарний заклад

В нашому місті є кілька шкіл, університетів, які навчають програмуванню. Для того, щоб знайти надійний заклад і отримати професійні знання, потрібно витратити час.

Знайти заклад можна легко, просто зайти в інтернет і подивитися які послуги надають, скільки коштує навчання. Данило говорить, що для деяких людей найкраще підходять для вивчення азів програмування курси. Різні школи складають курси і дають можливість користуватися ними, але є певна категорія людей, які бажають відвідувати заклад і слухати теорію.

У Кропивницькому є кілька закладів, які навчають програмуванню, серед них один безкоштовний: IT School O’thers, Комп’ютерна Академія IT STEP, школа програмування «Ш+» та багато інших. Практично всі заклади влаштовують для людей майстер-класи, показові уроки, для того, щоб людина могла зрозуміти, що її чекає в майбутньому під час навчання.

Данило радить завжди звертати увагу на репутацію закладу: скільки він працює на ринку, і чи дає певні гарантії  високого рівня навчання. Бажано, щоб школа видавала документи про освіту, які будуть підтверджувати, що людина отримала певні навички.

Добре, коли компанія відразу надає допомогу у працевлаштуванні, також гарантує, що людина отримує не тільки знання, але й перше місце роботи. Варто звертати увагу на викладачів, краще за все, коли навчання проводять практики. Програмісти, які працюють на західні корпорації, дадуть якісний рівень знань за обраним напрямом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.