Субота, 25 Травня, 2024

КП “Теплоенергетик” виділили 113 мільйонів підтримки від міста

   Вагома частка міського бюджету, що має бути витрачений на розвиток житлово-комунального господарства направлена на успішне подолання опалювального сезону у Кропивницькому. Далі на kropyvnytskyi-future.

   На втілення заходів Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху в місті Кропивницькому на 2022 рік заплановані в обсязі 345, 3 мільйони гривень.

   Також, кошти з бюджету підуть на забезпечення сфери утримання, виконання благоустрою та розвиток житлово-комунального господарства міста, а також на організацію ефективного функціонування і реконструкцію вулично-дорожньої мережі.

   На 2022 рік орієнтовано націлені на проведення капітальних ремонтів міського житлового фонду, налагодження роботи теплових мереж, серйозного ремонту асфальту, вулиць, провулків, тротуарів, мостів та експлуатацію дорожньої системи утримання.

    А ось, найбільша частина бюджету, а саме — 113,84113,84 мільйона гривень буде витрачено на налагодження та підтримку виробництва, транспортування, постачання теплової енергії. З цих грошей, 90 мільйонів гривень планується націлити на фінансову підтримку КП «ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК» на покриття збитків від операційної діяльності підприємства, 13,84 мільйона гривень – на погашення заборгованості підприємства, і 10 мільйонів гривень – на нове будівництво, реконструкцію, модернізацію технічних оснащень, оновлення теплових пунктів, в тому числі розроблення проектно-кошторисної документації.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.