Неділя, 26 Травня, 2024

Основні критерії вибору варильної поверхні

Кухня — це особливий простір у кожній оселі, адже саме тут створюються великі та маленькі кулінарні шедеври. Ключовим об’єктом кожної великої та маленької кухні є варильна поверхня, яка допомагає в створенні домашніх смачних страв. Розглянемо головні критерії вибору цієї побутової техніки.

Основні критерії вибору варильної поверхні

Основні типи та їхні особливості

Вибір нової техніки для кухні завжди потрібно починати саме з цього параметру. Є три основні типи: газові, електричні та комбіновані. Потрібно враховувати, які централізовані джерела постачання ресурсів є в оселі, та вибирати для себе оптимальний варіант.  Перебої в постачанні електроенергії чи газу не є рідкістю. І якщо не хочеться страждати від цих обставин, краще вибирати варильні поверхні Electrolux комбінованого типу: частина конфорок працює від електрики, а частина — від газу (газопроводу чи з балона).

Площа кухні

Потрібно визначити, скільки вільного простору буде відведено для встановлення техніки. Для невеликої кухні чудовим варіантом може стати компактна поверхня на дві конфорки, а якщо немає потреби економити площу, можна сміливо зупинити свій вибір на широкій (до 90 см) панелі.

Кухонні звички та уподобання

Якщо пріоритетом є швидкість приготування чи розігрівання їжі, рекомендується придбати індукційну варильну поверхню. Ще одна перевага таких моделей — простота догляду за ними. Після використання її достатньо протерти вологою серветкою і вона знову засяє чистотою. Людям, які отримують задоволення від приготування їжі та часто використовують різні кулінарні техніки, такі як смаження, тушкування, відварювання тощо, більше підходять газові панелі на 3–4 конфорки. Оскільки вогонь можна візуально бачити, то регулювати силу нагрівання буде досить просто, а значить — створювати смачні страви стане легше та комфортніше. Коли часто виникає необхідність готувати декілька страв одночасно, краще вибрати модель із великим числом конфорок. До того ж потрібно додатково звертати увагу на відстань між конфорками — чим вона більша, тим краще. Адже це буде гарантією того, що вдасться легко розмістити на плиті навіть великі каструлі та пательні.

Безпека та додаткові властивості

Кухня є зоною підвищеного ризику: травми, опіки, витік газу тощо. Особливо гостро ці питання стоять для молодих сімей із маленькими дітьми. Щоби зробити простір більш безпечним для малюка, краще купити індукційну варильну панель, поверхня якої залишаються холодною навіть у процесі приготування їжі. А це означає, що випадковий дотик не стане причиною опіку в малюка. Купуючи газову модель, зверніть увагу на наявність функції автоматичного блокування якщо полум’я випадково або навмисно задули. Особливо зручними у використанні є варильні поверхні з вбудованою витяжкою, які допомагають підтримувати чистоту повітря на кухні й у всій оселі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.