Субота, 20 Квітня, 2024

Як кропивничанин Роман Багатий розробив додаток “пального”

Важко не погодитися з тим, що інформаційні технології та розробки ІТ-фахівців покращують і полегшують нам життя. ІТ-розробники, програмісти витрачають багато часу задля того, щоб приносити користь людям. 

Завдяки їхнім додаткам, спеціальним ботам, програмам, люди отримують різну інформацію, мають змогу легко виконувати свою роботу, без перешкод спілкуватися з іншими. Більше на kropyvnytskyi-future.com.ua.

ІТ-технології, розробки скрізь

У сучасному світі з’являється все більше різноманітних новинок. Люди змінюються, прагнуть досконалості у різних сферах свого життя, особливо у техніці. Всі бажають якомога швидше виконувати свої справи, при цьому докладати мінімальні зусилля, полегшити та покращити собі життя. Тому повсякчас відбувається удосконалення сучасних технологій.

Завдяки спеціальним додаткам розробленим ІТ-фахівцями можна легко дізнатися новини, підтримувати зв’язок з людьми, які знаходяться за багато кілометрів, знайомитися, спілкуватися з іншими людьми.

Практично нереально знайти ту сферу людського життя, де б не використовували ці технології. Завдяки появі нових додатків, проєктів відбувається розвиток різноманітних напрямків та економіки в цілому.

З розвитком інформаційних технологій зростає їх роль у сфері освіти. Популярними й корисними стають різні відкриті онлайн-курси, медіаосвіта. Саме впровадження комп’ютера у сферу освіти стало початком розвитку простих методів навчання та цілої галузі освіти. Важливу роль на цьому етапі відіграють також телефони, засоби зв’язку й телебачення, які завжди застосовуються для управління процесом навчання.

Використовуючи різні додатки, боти люди мають змогу з легкістю отримати доступ до важливої та цікавої інформації. Жодну сферу людського життя неможливо уявити без технологій.

Пальне для всіх у Кропивницькому й не тільки

24 лютого 2022 року Росія напала на Україну. Весною, коли окупанти обстрілювали нафтопереробні заводи, у всіх українських містах відбувся дефіцит пального.

Ціни на пальне різко підвищилися, а бензин та газ були дефіцитом. Їх поставляли з закордону. Щойно на АЗС з’являлося паливо, як воно різко закінчувалося. Люди біля АЗС утворювали великі черги, дехто навіть приїздив о 5 ранку й чекав появи пального. 

Кропивничанин ІТ-фахівець Роман Багатий вирішив не стояти осторонь, а допомогти людям, військовим. Він створив спеціальний додаток Telegram-бота PetrolAlertUA. Цей бот відразу повідомляє людину, щойно в місті з’являється пальне.

Чоловік має автомобіль, тому відчув проблеми з пошуком пального на собі. Постійний моніторинг додатків, мереж АЗС, використання карт, забирали багато часу. Причому потрібно було регулярно продивлятися карти, станції на них. Тому Роман й вирішив автоматизувати це спочатку для себе, а згодом проробив проєкт і для решти українців. Така розробка Романа принесла колосальну користь для людей.

Що вміє, та як працює бот?

Бот дуже розумний, адже він може самостійно слідкувати за наявністю пального на АЗС найпоширеніших мереж України. Як тільки він знаходить, відразу повідомляє свого підписника, при цьому надсилає назву АЗС, адресу, тип пального, та координати, де саме можна заправити авто.

Всі дані агрегуються із відритих джерел самих мереж АЗС. Бот активно збирає дані, які мережі АЗС публікують на свої сайти.

Спочатку бот опрацьовував дані лише від найвідоміших мереж, потім Роман додав до нього інші мережі.

Бот доступний для людей з різних міст України. Для того, щоб він присилав оповіщення, його потрібно налаштувати на свої потреби. Людина повинна обрати регіон проживання, місто. Відмітити тип пального, яке найбільше потрібно. За потреби налаштування легко змінюються.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.