Неділя, 23 Червня, 2024

Маленьке місто великих ідей

У Кропивницькому по вулиці Преображенській, 2 розташований творчий проcтір. Саме тут кропивничани мають змогу розкрити свої творчі потенціали та духовно збагатитися творчістю видатних земляків. Далі на kropyvnytskyi-future.

Ранками вівторка та п’ятниці в Krop:Hub відкривається портал в чарівний світ нейрографіки і відкриває його художниця Тетяна Дзядик. Як каже сама майстриня, вона не так давно відкрила для себе нейрографіку як потужну зброю  у боротьбі з внутрішньою кризою.

«Коли я відвідала перший вебінар з нейрографіки, я зрозуміла, що це дійсно працює, адже я відчула це на собі. Тому я почала проводити уроки тут, у Krop:Hub, щоб вчити людей контактувати зі своїм внутрішнім світом через малювання. Я дуже радію, коли бачу реальні кроки вперед від людей, які відвідують мої майстер класи. Я маю з ними зворотній зв’язок і мені приємно, коли вони займаються цим і вдома та розповідають про свої досягнення в галузі нейрографіки, скидуючи свої малюнки мені на пошту», – розповідає про свій проект художниця.

Важливо ще й те, що нейрографіка – це графічний метод трансформації своєї свідомості, арт-терапія, яка не потребує жодних навичок малювання. А отже, займатися цим можуть люди різного віку незалежно від професії чи гендеру та не намагатися зробити це на виставку найкращих робіт, а робити це для себе, для своєї моральної трансформації.

Алла Пояркова – новенька у арт-терапії і свої враження від першого уроку описує так:

«Техніка дуже цікава, протягом усього уроку твоя увага зосереджена на білому листочку, на якому по троху, штришок за штришком вимальовуються думки і твоє внутрішнє «я» починає з тобою говорити. В перший раз я не відчула викиду всіх емоцій, але зрозуміла, де знаходиться мій внутрішній блок і, здається, відчула, як я маю працювати зі своїми кордонами свідомості, щоб їх розширити.»

Творити чудо нейрографіки в домашніх умовах також цілком можливо. Для цього знадобиться папір без ліній та клітинок, формату А4 та набір фломастерів або гелевих ручок. Далі йде процес хаотичного зображення фігур та ліній. Малюйте те, що думаєте, те, що хочеться, не звертаючи уваги на рівність чи охайність, чим спонтанніше ваша абстракція, тим гучніше з вами розмовляє ваша підсвідомість. Потім замалюйте вашу картину так, як вважаєте потрібним, кольори можуть повторюватися, малюнок може бути однотонним або дуже яскравим, все залежить від настрою того, хто малює. Проводити самостійно сеанси нейрографіки нескладно, але варто пам’ятати, що людина, яка на цьому знається має більше інструментів для цього та зможе краще розкрити ваш потенціал.

Коли життя в твоєму місті йде коловоротом і він затягує тебе у сіру буденність, дуже добре мати місце для духовного відпочинку та творчої перезарядки мозку. Тепла та привітна команда ініціативних та творчих співробітників Krop: Hub завжди допоможуть розкрити твоє творче «я» та задіяти його до роботи над собою. А Тетяна Дзядик буде знайомити вас з мистецтвом нейрографіки у вівторок та п’ятницю з 10-ої ранку за згаданою вище адресою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.