Неділя, 23 Червня, 2024

Наступного року у Кропивницькому реконструюють три об’єкти інфраструктури

У 2022-му році у Кропивницькому планують реставрувати Центральний сквер, площу Героїв Майдану та Набережну. Далі на kropyvnytskyi-future.

Реконструкцією Центрального скверу вже розпочала займатися компанія «McDonald’s». Садово-ландшафтний центр «Фазенда» провели санітарну обрізку дерев. Наразі там засипають аварійні підвали, площа яких близько 100 квадратних метрів. Зовсім скоро у сквері познімають лавки, баки для сміття та плитки. Майно мають передати КП «Благoустрій». Усі підготовчі роботи в Центральнoму сквері завершать дo кінця цього рoку. Після проведення цих підготовчих робіт і дообстеження скверу компанія розробить проєкт будівельних робіт з реконструкції скверу. У McDonald’s заявили, що зроблять усе необхідне, щоб максимально зберегти дерева у сквері. Ті, які хворі отримають додатковий догляд, щоб продовжити їхнє життя. Замість видалених дерев McDonald’s додатково висадить для містян ще більшу кількість. Опісля підрядники розпочнуть вже саму реконструкцію, а саме – висадять дерева, ялини, кущі, облаштують лавки для відпочинку, пішохідні доріжки, якісне освітлення та багато іншого. Лише після цього розпочнеться будівництво ресторану «McDonald’s». 

До сучасного європейського вигляду у Кропивницькому приведуть також центральну площу, яку планували реставрувати ще у далекому 2015 році. Тендер на проєктування виграло ТОВ «Гільдія зодчих». На площі планують встановити сухі фонтани та артoб’єкти, насадити купу зелених насаджень і вирівняти територію. Старі катальпи залишаться. А ще після реконструкції на площі міста має з’явитись пам’ятник Героям Майдану.

Також у Кропивницькому реконструюють Набережну міста. Деталі реставрації наразі невідомі. Ще рік тому, ТОП-модель з Кропивницького Аліна Байкова хотіла створити за власні кошти арт-проєкт на Набережній, але дозволу на це від міської влади так і не отримала.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.