Субота, 20 Квітня, 2024

Олександрійський ЦНАП відновив роботу послуг реєстрації місця проживання

В Олександрійському ЦНАП повідомили про відновлення реєстрації місця проживання для жителів громади. Далі на kropyvnytskyi-future.

Які документи потрібно мати при собі, щоб змінити місце проживання

Для того, щоб пройти таке оформлення потрібно надати деякі документи. 

А саме:

· Написати заяву про реєстрацію місця проживання.

· Паспорт людини, як оригінал, так і копію.

· Ідентифікаційний код.

· Квитанцію про сплату державного податку за послугу.

· Військовий квиток для чоловіків.

· Домову книгу.

Варто пам’ятати, що згідно закону «Про військовий обов’язок та службу» чоловікам до 60 років, які мають на меті змінити місце реєстрації проживання, потрібно звертатися до воєнкомату, щоб там поставили відмітку про зняття з обліку.

Як отримати талон та стати в чергу

Щоб потрапити на прийом до спеціалістів центру варто взяти талон. Запис в чергу проводиться через рецепції ЦНАП або онлайн через офіційний сайт. В ЦНАП постійно велика черга, тому запис онлайн гарантує вам прийом спеціалістів на вибраний вами час.

Варто зазначити, що сюди можна звертатися крім зміни реєстрації за паспортом, отримувати ліцензійні послуги, реєструвати права власності, бізнесу. Також вирішувати земельні питання.

Звернутися можуть всі люди за адресою проспект Соборний, 59. Графік роботи не змінився понеділок-п’ятниця з 8:00 до 17:00. Субота, неділя – вихідні дні. Уточнити інформацію про роботу закладу можна на їхньому офіційному сайті. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.