Традиційний алкогольний напій прийнято вживати під час урочистих заходів. Процес її виготовлення простий, тому деякі умільці отримують напій навіть у домашніх умовах. Але результат може засмутити любителів міцного алкоголю через вміст сивушних олій та сторонніх запахів.
Для додаткової очистки використовують різні способи. Проблема неприємного запаху у горілки стосується як домашньої, а й магазинної продукції.
Щоб придбати справді якісний напій, варто вибирати перевірені торгові точки. На сайті MAUDAU можна купити горілку якісного розливу.
У домашніх умовах можна швидко і без зайвих витрат позбутися різкого запаху та сторонніх домішок, зробити напій приємнішим за допомогою додаткової доочищення. Однак повністю позбавитися домішок в алкоголі домашніми методами не вдасться.
За допомогою активованого вугілля
Найбільш ефективне для доочищення спирту саме деревне вугілля, що має невеликі пори, які добре вбирають масла та інші вкраплення. Звичайне аптечне вугілля справляється з поставленим завданням не повною мірою, тому що його пори занадто великі, і домішки легко просочуються крізь речовину.
На підприємствах часто використовують кокосове або березове вугілля промислового виробництва, яке продається у спеціалізованих магазинах.
Для фільтрації підходить тільки аптечне вугілля в упаковці та деревне. Використовувати аналогічні препарати із протигазів, промислового обладнання заборонено. Вони обробляються хімічними речовинами.
На прогін одного літра рідини потрібно 15 г абсорбенту. Порядок використання:
- Вугілля подрібнити на фракції до 1-3 см, укласти на дно банки та залити горілку.
- Закрити кришкою, ретельно збовтати, залишити на кілька днів.
- Перемішування повторювати кілька разів.
- Далі горілку процідити та розлити по пляшках.
Використання глечиків з фільтром
Звичайні фільтри в побутових глечиках для очищення води також підходять для очищення горілки. Найбільший ефект мають спеціальні картриджі. Фільтр встановлюють на стійку поверхню, вливають горілку та очікують на закінчення процесу. Процедуру необхідно повторити 2-3 рази. Очищений продукт переливають у сулію і зберігають у темному місці в закритому стані.
Враховуйте, що після прогонки через глечик із фільтром міцність напою може знизитися на 10–20 градусів. Одного картриджа вистачає на 15 літрів самогону.
Житній хліб як абсорбент
Випічка містить клейковину, здатну вбирати сивушні олії зі спирту та утримувати їх. Житній хліб нарізають невеликими шматками або кришать, укладають у банку, заливають горілкою та дають настоятися протягом 3 днів. Далі відфільтровують через подвійний шар марлі і прибирають на зберігання. Щоб бути впевненим як горілка, варто заглянути в MAUDAU. Широкий вибір міцних алкогольних напоїв високої якості у магазині Маудау представлений за доступною ціною. Оформити замовлення можна за кілька хвилин.