Субота, 25 Травня, 2024

Шість нoвих зупинoк гpoмaдськoгo тpaнспopту з’являться у Кропивницькому

У Кропивницькому наразі почали реконструкцію зупинки громадського транспорту «Кінотеатр «Зоряний». Роботи по відновленню зупинки виконує КП «Елизавета» для цього їм було виділено 222 тисячі гривень. Далі на kropyvnytskyi-future.

Реконструкція передбачає заміну навісу, монтаж пандусів та огороджувальних стовпчиків та укладання нової тротуарної плитки. Також, міський голова Андрій Райкович запевнив, що й вайфай, можливість підзарядок та урни також стануть невід’ємною частиною модернізованих зупинок.

В цьому році планується встановлення наступної нової зупинки нa вулиці Гepoїв Укpaїни, а для монтажу ще чотирьох зупинок в нашому місті вже виготовлено проєктно-кошторісну документацію.

В плані на майбутній 2022 рік вказані такі зупинки як: «Школа№14», «Міськводоканал», «кінцева маршруту 113» та «Кропивницька окружна прокуратура».

Варто згадати, що протягом 2021 року вже було відремонтовано 13 зупинок громадського транспорту.

Влада міста закликає кропивничан відповідально ставитися до комунально майна, та розуміти, що благоустрій Кропивницького залежить від кожного.

Нагадаємо, два роки тому біля Центрального ринку облаштували повноцінну зупинку громадського транспорту за 130 тисяч гривень. Через тиждень невідомі її повністю розтрощили.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.