Субота, 20 Квітня, 2024

В Кропивницькому знову підіймають оплату за проїзд в громадському транспорті

У Кропивницькому подорожчає проїзд в комунальному та громадському транспорті. Рішення про затвердження нових тарифів на проїзд в громадському транспорті ухвалили на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради. Відтепер проїзд в маршрутці коштуватиме десять гривень, в комунальних автобусах- сім, в тролейбусах – шість. Далі на kropyvnytskyi-future.

Нові тарифи почнуть діяти з 11 грудня. Минуле підвищення тарифів відбувався у березні 2021 року і викликало чимале обурення у містян. Повідомляє “Суспільне”.

Збільшення вартості проїзду керівник міського управління транспорту Віктор Житник обґрунтував жовтневим подорожчанням газу, а у тролейбусах подорожчанням електроенергії. При цьому заробітна плата працівників громадського транспорту та вартість страхування автобусів залишиться незмінною. Також, за словами Віктора Житника контроль за дотриманням графіків і інтервалів руху буде суворо посилено і кропивничани зможуть забути про те, як можна чекати маршрутки по годині.

Нагадаємо, що на початку жовтня через різке збільшення вартості газу 56 водіїв маршрутного таксі відмовились працювати. Саме через таку скрутну ситуацію, вже тоді готувалися до підняття тарифів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.